Zwroty i Reklamacje

Bezpłatna wymiana materaca do 30 dni – materace Frankhauer

U nas masz dokładnie 30 dni na bezpłatne testowanie materaca! Testowaniu podlegają materace marki Materace dla Ciebie producenta Frankhauer.

 1. Masz dokładnie 30 dni na bezpłatne testowanie materaca od daty dostarczenia.
 2. W czasie tych 30 dni możesz NORMALNIE używać materaca. Po prostu sprawdzić, czy jest dla Ciebie odpowiedni.
 3. Po upływie 30 dni nie ma możliwości bezpłatnej wymiany na inny materac tej samej klasy i rozmiaru. Co oznacza, że materaca standardowego nie można wymienić na materac nawierzchniowy.
 4. Jeżeli w tym czasie stwierdzisz, że materac jednak nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezpłatnie wymienić na inny model bez podawania przyczyny!
 5.  Wymianie nie podlegają materace w niestandardowych rozmiarach. Rozmiary niestandardowe to takie, których nie ma na liście wyboru przy produkcie, np. 80 na 195 – jest to rozmiar niestandardowy – dostępny na zamówienie.
 6. Wymianie nie podlegają zamówienia powyżej 1 sztuki.
 7. Sam proces wymiany bardzo prosty. Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. Przejdź do formularza.
 8. Kurier bezpłatnie przywiezie nowy materac i odbierze wymieniany.
 9. Jeżeli są różnice w cenach wymienianego i nowego materaca – poprosimy o dopłatę lub zwrócimy różnicę.
 10. Wymiana jest całkowicie bezpłatna – to my pokrywamy koszty transportu.
 11. Materac powinien być odpowiednio przygotowany do transportu. Zapakowany tak, aby nie zniszczył się i pobrudził w trakcie transportu (należy zachować folię, w której został dostarczony).
 12. Wymianie nie podlegają materace zabrudzone, mokre, lub zniszczone w wyniku nieprawidłowego używania.
 13. Bezpłatnej wymiany można dokonać 1 raz. W przypadku ewentualnych zwrotów obowiązują przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)- możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy.
 14. NIE MA możliwości zwrotu jedynie wymiana na inny model.
 15. Materace marki Hevea podlegają przepisom Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)- możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy.

Kupiłam MORFEUSZ, po kilku nocach  okazała się dla mnie jednak zbyt twarda. Zadzwoniłam do Pani Izy. Wystarczyło wypełnić formularz i poczekać na kuriera 🙂 Byłam zaskoczona, że można w tak prosty sposób wymienić materac bez zbędnych formalności.

Monika

Okulary:

Okulary mgeek (zerówki) możesz zwrócić bez podania powodu w ciągu 14 dni od zakupu. Okulary recepturowe nie podlegają zwrotowi.

W celu dokonania zwrotu powiadom nas o tym mailem na adres kontakt@materaceproducenta.pl.

Okulary dokładnie zapakuj i wyślij na adres:

Optomedyk
Al. Tadeusza Rejtana 53,
35-326 Rzeszów

Zwrot środków za zamówienie otrzymasz na konto bankowe jak tylko okulary wrócą do producenta i otrzymamy potwierdzenie od producenta, że nie są uszkodzone.

Ważne:
– na zwrot masz 14 dni od daty dostawy
– okulary recepturowe nie podlegają zwrotowi

Opaski

Opaski do spania podlegają zasadom wynikającym z obowiązującego prawa. Można zwrócić nieużywany towar w ciągu 14 dni od daty dostawy (Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)) odsyłając go na adres:

MateraceProducenta.pl
AL. W. Witosa 3
20-315 Lublin

Zwrot środków za zamówienie otrzymasz na konto bankowe jak tylko okulary wrócą do producenta i otrzymamy potwierdzenie od producenta, że nie są uszkodzone.

Reklamacje

Gwarancji udziela producent produktów sprzedawanych w sklepie materaceproducenta.pl. Reklamacje rozpatrywane są przez producenta Frankhauer lub Hevea. Sklep materaceproducenta.pl jako sprzedawca pośredniczy w rozpatrywaniu reklamacji.

W przypadku materaców producenta Frankhauer – obowiązują zasady reklamacji według karty gwarancyjnej dołączonej do materaca.