To dla nas oczywiste, że aby przetestować materac musisz się na nim przespać!

U nas masz 30 dni na domowe testowania materaca!

Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie materac i oddamy Ci całą kwotę 🙂

 1. Masz 30 dni na bezpłatne testowanie materaca od daty dostarczenia.
 2. W czasie tych 30 dni możesz NORMALNIE używać materaca. Po prostu sprawdzić czy jest dla Ciebie odpowiedni.
 3. Jeżeli w tym czasie stwierdzisz, że materac jednak nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezpłatnie wymienić na inny model lub po prostu zwrócić bez podawania przyczyny!
 4. Sam proces wymiany lub zwrotu jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. Przejdź do formularza.
 5. Wyślemy do Ciebie kuriera po odbiór materaca (kurier będzie u Ciebie maksymalnie do 2 tygodni), jeżeli wybierzesz wymianę na inny model, kurier dostarczy nowy materac.
 6. Pierwszy zwrot/wymiana jest całkowicie bezpłatna – to my pokrywamy koszty transportu.
 7. Materac powinien być odpowiednio przygotowany do zwrotu. Zapakowany tak aby nie zniszczył się i pobrudził w trakcie transportu (należy zachować folię, w której został dostarczony).
 8. W przypadku otrzymania do zamówienia gratisów, należy je również zwrócić.
 9. Zwrotowi nie podlegają materace zabrudzone, mokre, lub zniszczone w wyniku nieprawidłowego używania.
 10.  Zwrotowi nie podlegają materace w niestandardowych rozmiarach.
 11. Bezpłatnego zwrotu lub wymiany można dokonać 1 raz. W przypadku ewentualnych kolejnych zwrotów obowiązują przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)- możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy.

U mnie mała wpadka 😉 przy składaniu zamówienia zwyczajnie pomyliłam rozmiar zamiast 90 kupiłam 80. Trochę się obawiałam jak sklep do tego podejdzie bo w sumie to moja wina. Miłe zaskoczenie. Bez problemu odebrali omyłkowo zamówiony materac i jednocześnie przywieźli właściwy rozmiar. Super!

Ania