Domowe testowanie aż 30 dni!

To dla nas oczywiste, że aby przetestować materac musisz się na nim przespać!
U nas masz 30 dni na domowe testowania materaca!
Oferta dotyczy materaców marki Materace Dla Ciebie (Frankhauer).

W naszym sklepie sprzedajemy tylko NOWE, nieużywane materace. Materace zwracane przez klientów są sprzedawane w Outlecie.

Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie materac i wymienimy na inny! Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi warunkami wymiany materaca.

 1. Masz dokładnie 30 dni na bezpłatne testowanie materaca od daty dostarczenia.
 2. W czasie tych 30 dni możesz NORMALNIE używać materaca. Po prostu sprawdzić, czy jest dla Ciebie odpowiedni.
 3. Po upływie 30 dni nie ma możliwości bezpłatnej wymiany na inny materac tej samej klasy i rozmiaru. Co oznacza, że materaca standardowego nie można wymienić na materac nawierzchniowy.
 4. Jeżeli w tym czasie stwierdzisz, że materac jednak nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezpłatnie wymienić na inny model bez podawania przyczyny!
 5.  Wymianie nie podlegają materace w niestandardowych rozmiarach. Rozmiary niestandardowe to takie, których nie ma na liście wyboru przy produkcie, np. 80 na 195 – jest to rozmiar niestandardowy – dostępny na zamówienie.
 6. Wymianie nie podlegają zamówienia powyżej 1 sztuki.
 7. Materac można wymienić nie można zwrócić.
 8. Sam proces wymiany bardzo prosty. Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. Przejdź do formularza.
 9. Kurier bezpłatnie przywiezie nowy materac i odbierze wymieniany.
 10. Jeżeli są różnice w cenach wymienianego i nowego materaca – poprosimy o dopłatę lub zwrócimy różnicę.
 11. Pierwsza wymiana jest całkowicie bezpłatna – to my pokrywamy koszty transportu.
 12. Materac powinien być odpowiednio przygotowany do transportu. Zapakowany tak, aby nie zniszczył się i pobrudził w trakcie transportu (należy zachować folię, w której został dostarczony).
 13. Zwrotowi nie podlegają materace zabrudzone, mokre, lub zniszczone w wyniku nieprawidłowego używania.
 14. Bezpłatnej wymiany można dokonać 1 raz. W przypadku ewentualnych kolejnych zwrotów obowiązują przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)- możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy.

Pytania i odpowiedzi

Jak długo mam czas na przetestowanie materaca?

Masz dokładnie 30 dni na bezpłatne testowanie materaca od daty dostarczenia. W tym czasie możesz normalnie używać materaca, aby sprawdzić, czy jest on odpowiedni dla Ciebie. Jeżeli okaże się zbyt twardy lub zbyt miękki możesz wymienić go na inny model.

Czy mogę testować wszystkie materace ze sklepu?

Oferta dotyczy materaców marki Materace Dla Ciebie. Można testować tylko materace w standardowych rozmiarach. Materace wykonywane na wymiar nie podlegają wymianie i zwrotowi.

Czy mogę wymienić materac na inny model, jeśli nie spełnia moich oczekiwań?

Tak, jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że materac nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezpłatnie wymienić na inny model bez konieczności podawania przyczyny.

Jak przebiega proces wymiany materaca?

Proces wymiany jest bardzo prosty. Wypełnij prosty formularz na naszej stronie, a my skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły. Kurier bezpłatnie przywiezie nowy materac i odbierze wymieniany.

Czy istnieją jakieś ograniczenia co do wymiany materaca?

Wymianie nie podlegają materace w niestandardowych rozmiarach oraz zamówienia powyżej 1 sztuki.
Wymianie podlegają jedynie materace marki Materace Dla Ciebie.

Co z ceną materaca podczas wymiany?

Jeśli są różnice w cenach między wymienianym a nowym materacem, poprosimy Cię o dopłatę lub zwrócimy różnicę.

Jak powinien być przygotowany materac do transportu?

Materac powinien być odpowiednio zapakowany, aby nie zniszczył się i nie zabrudził w trakcie transportu. Należy zachować folię, w której został dostarczony. Zwrotowi nie podlegają materace zabrudzone, mokre lub zniszczone w wyniku nieprawidłowego użytkowania.