To dla nas oczywiste, że aby przetestować materac musisz się na nim przespać!
U nas masz 30 dni na domowe testowania materaca!

W naszym sklepie sprzedajemy tylko NOWE, nieużywane materace. Materace zwracane przez klientów są sprzedawane w Outlecie.

Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie materac i oddamy Ci całą kwotę 🙂

 1. Masz dokładnie 30 dni na bezpłatne testowanie materaca od daty dostarczenia.
 2. W czasie tych 30 dni możesz NORMALNIE używać materaca. Po prostu sprawdzić czy jest dla Ciebie odpowiedni.
 3. Po upływie 30 dni nie ma możliwości bezpłatnego zwrotu lub wymiany.
 4. Jeżeli w tym czasie stwierdzisz, że materac jednak nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go bezpłatnie wymienić na inny model lub po prostu zwrócić bez podawania przyczyny!
 5.  Zwrotowi nie podlegają materace w niestandardowych rozmiarach. Rozmiary niestandardowe to takie, których nie ma na liście wyboru przy produkcie, np. 80 na 195 – jest to rozmiar niestandardowy – dostępny na zamówienie.
 6. Zwrotowi nie podlegają zamówienia powyżej 3 sztuk.
 7. Sam proces wymiany lub zwrotu jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. Przejdź do formularza.
 8. Wyślemy do Ciebie kuriera po odbiór materaca (kurier będzie u Ciebie maksymalnie do 2 tygodni), jeżeli wybierzesz wymianę na inny model, kurier dostarczy nowy materac.
 9. Po powrocie materaca do nas zwrot kosztów otrzymasz w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych.
 10. Pierwszy zwrot/wymiana jest całkowicie bezpłatna – to my pokrywamy koszty transportu.
 11. Materac powinien być odpowiednio przygotowany do zwrotu. Zapakowany tak, aby nie zniszczył się i pobrudził w trakcie transportu (należy zachować folię, w której został dostarczony).
 12. W przypadku otrzymania do zamówienia gratisów należy je również zwrócić.
 13. Zwrotowi nie podlegają materace zabrudzone, mokre, lub zniszczone w wyniku nieprawidłowego używania.
 14. Bezpłatnego zwrotu lub wymiany można dokonać 1 raz. W przypadku ewentualnych kolejnych zwrotów obowiązują przepisy Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827)- możliwość zwrotu nowego, nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od dostawy.

U mnie mała wpadka 😉 przy składaniu zamówienia zwyczajnie pomyliłam rozmiar zamiast 90 kupiłam 80. Trochę się obawiałam jak sklep do tego podejdzie bo w sumie to moja wina. Miłe zaskoczenie. Bez problemu odebrali omyłkowo zamówiony materac i jednocześnie przywieźli właściwy rozmiar. Super!

Ania