O nas

Polskei materace do spania

Kiedy 10 lat temu stanęliśmy z mężem przed wyborem naszego pierwszego materaca do sypialni nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jakie to będzie wyzwanie.

Wybór podobnie jak teraz był ogromny, a producenci prześcigali się w wychwalaniu swoich modeli. Najlepsze było to, że po wizycie w sklepie i zadaniu kilku pytań sprzedawcy zazwyczaj okazywało się, że tak naprawdę każdy model jest “naprawdę dobry” i jak tu wybrać ten dobry dla nas?

Materace do spania z polski

Przekonaliśmy się też, że testowanie materaca w sklepie nijak ma się do tego jak się na nim śpi.

To tamte doświadczenia doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz, do powstania tego sklepu Materace Producenta.

Dokładnie przeanalizowaliśmy, które właściwości materaców są naprawdę ważne i jaki wpływ mają na wygodę i sen. Tak wybraliśmy modele materaców, które sprzedajemy w naszym sklepie – nie za dużo nie za mało – w sam raz, aby móc dobrać odpowiedni model dla każdego.

Zdecydowaliśmy, że stawiamy na polskie produkty i tylko takie materace znajdziesz w naszym sklepie.

Od razu wiedzieliśmy, że na naszych materacach będzie można się przespać w ramach sprawdzenia ich. Po zakupie materaca masz 30 dni na sprawdzenie w domu jak się na nim śpi (Dotyczy materaców marki Materace Dla Ciebie). W tym czasie możesz bezpłatnie, w prosty sposób wymienić materac na inny.

Od początku kładziemy duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. To dla nas ważne, aby każdy, kto kupi nasz materac, był z niego naprawdę zadowolony i po prostu się wysypiał. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dobrze opisać właściwości naszych materaców. Prowadzimy poradnik, na którym staramy się doradzać i rozwiązywać problemy, z jakimi borykają się właściciele materaców.

Każda pozytywna opinia bardzo nas cieszy i napawa dumą. Z nielicznych zwrotów wyciągamy wnioski i stale dopracowujemy opisy materaców tak, aby maksymalnie odzwierciedlały jego właściwości.

Do współpracy wybraliśmy jednego z najlepszych producentów materaców (Frankhauer – Materace Dla Ciebie) oraz Hevea. Wspólnie dbamy o jakość produktów i obsługę klientów w naszym sklepie.

Iza i Damian Karkocha