Kiedy 7 lat temu staneliśmy z mężem przed wyborem naszego pierwszego materaca do sypialni nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jakie to będzie wyzwanie.

Wybór podobnie jak teraz był ogromny a producenci prześcigali się w wychwalaniu swoich modeli. Najlepsze było to, że po wizycie w sklepie i zadaniu kilku pytań sprzedawcy zazwyczaj okazywało się, że tak naprawdę każdy model jest “naprawdę dobry” i jak tu wybrać ten dobry dla nas?

Przekonaliśmy się też, że testowanie materaca w sklepie nijak ma się do tego jak się na nim śpi.

To tamte doświadczenia doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz, do powstania tego sklepu Materace Producenta.

Dokładnie przeanalizowaliśmy, które właściwości materaców są naprawdę ważne i jaki wpływ mają na wygodę i sen. Tak wybraliśmy modele materaców, które sprzedajemy w naszym sklepie – nie za dużo nie za mało – w sam raz aby móc dobrać odpowiedni model dla każdego.

Od razu wiedzieliśmy, że na naszych materacach będzie można się przespać w ramach sprawdzenia ich. Po zakupie materaca masz 30 dni na sprawdzenie w domu jak się na nim śpi – po prostu! W tym czasie możesz bezpłatnie w prosty sposób zwróć lub wymienić materac na inny.

Od początku kładziemy duży nacisk na wysoką jakość obsługi klienta. To dla nas ważne aby każdy kto kupi nasz materac był z niego naprawdę zadowolony i po prostu się wysypiał. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby dobrze opisać właściwości naszych materaców. Prowadzimy poradnik, na którym staramy się doradzać i rozwiązywać problemy z jakimi borykają się właściciele materaców.

Każda pozytywna opinia bardzo nas cieszy i napawa dumą. Z nielicznych zwrotów wyciągamy wnioski i stale dopracowujemy opisy materaców tak aby maksymalnie odzwierciedlały jego właściwości.

Do współpracy wybraliśmy jednego z najlepszych producentów materaców (Frankhauer – Materace Dla Ciebie). Wspólnie dbamy o jakość produktów i obsługę klientów w naszym sklepie.