Najważniejsze informacje związane z dostawą i płatnościami w sklepie.

Produkty wysyłamy firmą kurierską GLS lub DPD albo firmą przewozową ETL, Furni-Trans lub Kuba Trans

Przy płatności online (przelewy24 lub standardowy przelew bankowy) przesyłka jest darmowa od 300zł wartości koszyka. Poniżej tek kwoty przesyłka to koszt 15 zł. Przy płatności za pobraniem – płatność wynosi 40 zł.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze materace znalazły się w Państwa domach jak najszybciej.

Większość materaców wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych + czas dostawy. W przypadku mniejszych paczek, czyli modeli które możemy zrolować bez ryzyka uszkodzenia materaca i w rozmiarach do 160 cm szerokości czas dostawy (od daty nadania) jest krótszy 2-3 dni (wysyłka GLS lub DPD), większe paczki te wysyłane ETL, Furni-Trans lub Kuba Trans mogą mieć wydłużony czas dostawy od 3 do 10 dni roboczych (od daty nadania). Wszystkie dostawy zamykane są do max 12 dni od daty zamówienia.  Kurier dzwoni dzień przed dostawą w celu ustalenia szczegółów dostawy.

Kurier nie ma obowiązku wniesienia materaca.

W okresach zwiększonej ilości zamówień np. w okolicach świąt dostawy mogą się nieco wydłużyć, ale nie więcej niż o 3 dni robocze.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzy możliwości płatności:
– płatność on-line za pośrednictwem operatora przelewy24 (dostawa gratis od 300zł , czas dostawy wraz z produkcją od 3 do 12 dni roboczych);
– płatność on-line za pośrednictwem zwykłego przelewu bankowego (dostawa gratis od 300zł, czas dostawy wraz z produkcją od 3 do 12 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu);
– płatność za pobraniem (dopłata 40,00zł, czas dostawy wraz z produkcją od 3 do 12 dni roboczych).

Materace pakowane są w grubą, dwuwarstwową folię w celu odpowiedniego zabezpieczenia w trakcie transportu.

Dokumentacja:  karta gwarancyjna przesyłana jest kurierem wraz z materacem. Dowód zakupu przesłany jest drogą elektroniczną na podany podczas zamówienia adres email.

Prowadzimy sprzedaż na terenie Polski.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00): 795 066 710
Kontakt mailowy: kontakt@materaceproducenta.pl